30 مدل بهترین فرمژه (دستی و برقی) با کیفیت عالی و ارزان

 • 12 مرداد 1399
 • 0 نظر
 • dorinadmin

 درباره فرمژه

حالت اصلی چشم نه تنها به فرم چشم بستگی دارد بلکه داشتن مژه‌های فر زیبایی چشم را افزایش می‌دهد و در دید اطرافیان تاثیر مثبتی ایجاد می‌کند چرا که این چشم‌ها هستند که در دریافت انرژی نقش دارند. اگر شما هم مژه‌هاتان بی‌حالت شده و به سمت پایین نزول پیدا کرده است استفاده از فرمژه شما را ترغیب می‌کند.

مژه‌های بسیار زیبا آرزوهای یک خانم زیباست‌. به هر حال یک از زیبایی‌های خانم‌ها داشتن مژه هایی است که به صورتشان بیاید. خانم‌ها با مژهای زیبا می‌توانند برای صورت خود جذابیتی دو چندان پدید آورند.

فرمژه+طریقه فرمژه کردن+ فرمژه برقی +استفاده از فرمژه

پیشنهاد:
33 مدل مژه مصنوعی با بیشترین فروش و محبوبیت + خرید

 

طریقه استفاده از فرمژه

برای آنکه بهترین استفاده از فرمژه را داشته باشید باید در هنگام مرطوب بودن مژه ها از آن استفاده کنید. مژه های مرطوب شما به راحتی توسط فرمژه حالت گرفته و به زیبایی شما می افزاید.

برای تاثیر مطلوب با استفاده از یک ریمل متناسب با چشمانتان زیبایی و حالت چشمانتان دقیق‌ و زیباتر دیده خواهد شد. فرمژه را باید به صورت عمود نگه داشت سپس به آرامی روی مژه ها فشار داد.

انواع فرمژه

فزمژه 2 مدل دارد دستی و برقی

که میتوانید در زیر بهترین محصولات را ببینید و خرید کنید.

پیشنهاد:
20مدل از بهترین ژل شستشوی صورت عالی برای پوست چرب و خشک +خرید

دستگاه فرمژه برقی

خانم‌ها سعی می‌کنند با مژه مصنوعی و ریمل، مژهای خود را زیبا جلوه بدهند ولی جالب است بدانید که هیچ چیزی مثل فرمژه چشم‌ها را درشت‌تر و زیباتر جلوه نمی‌دهد.ما گاهی فراموش می‌کنیم که در کنار لوازم آرایشی خود نیاز به فرمژه  نیز داریم که به میزان برس‌های مختلف رژگونه و سایه چشم ضروری به نظر می‌رسد. البته طرز انتخاب یک فرمژه  مناسب و طرز استفاده از آن اهمیت بسیار زیادی دارد و طبیعی به نظر رسیدن زیبایی چشم مهم است.

دستگاه فرمژه برقی یک محصول بسیار زیبا، جذاب و جدید برای فر کردن مژه هاست که بصورت حرارتی عمل کرده و با حرارت دادن به مژه ها به آن ها حالت می دهد.دستگاه فرمژه برقی  این امکان را می دهد که مژه های خود را به بهترین نحو حالت داده و فر کنید.فرمژه با استفاده از یک باتری تغذیه می شود.برای حصول نتیجه بهتر مژه ها را ریمل زده و سپس برس فرمژه را به آرامی روی مژه ها حرکت دهید و پس از آن دوباره ریمل بزنید.

لیست محصولات منتخب

فرمژه کُرلش مدل K1

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • کشور مبدا برند
  ایران
۱۱,۵۰۰ تومان

فرمژه مدل Yi Chun

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
۱۲,۸۵۰ تومان

فرمژه مدل EC01

برای داشتن مژه‌های حالت‌ دار، قبل از استفاده از ریمل حتما مژه هایتان را حالت‌ دار کنید که این کار فقط با استفاده از فرمژه میسر می‌ شود. این محصول با کیفیت بالا و با دسته ارگونومیک و ساخته شده از استیل به خوبی عمل می‌ کند و فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند تا به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. انگشت شصت و اشاره به‌ راحتی روی دسته‌ این فرمژه قرار می‌ گیرند و با فشار دادن دسته‌ ها مژه‌ هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

۴۴,۰۰۰ تومان

فرمژه مکس فکتور مدل PRO

برای داشتن مژه‌های حالت‌ دار، ریمل و فرمژه به شما کمک می‌ کنند اما قبل از استفاده از ریمل حتما مژه هایتان را حالت‌ دار کنید که این امر فقط با استفاده از فرمژه میسر می‌ شود. فرمژه کلیزنر یکی از بهترین انتخاب ها در بین مدل های مشابه می باشد. این محصول با دسته ارگونومیک به خوبی عمل می‌ کند و فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. انگشت شصت و اشاره به‌ راحتی داخل دسته‌ این فرمژه قرار می‌گیرند و با فشار دادن دسته‌ ها مژه‌ هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

۱۱,۴۰۰ تومان

فرمژه مدل EC04

این محصول با کیفیت بالا و با دسته ارگونومیک و ساخته شده از استیل به خوبی عمل می‌ کند و فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند تا به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. انگشت شصت و اشاره به‌ راحتی روی دسته‌ این فرمژه قرار می‌ گیرند و با فشار دادن دسته‌ ها مژه‌ هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

۳۲,۷۰۰ تومان

فرمژه مکس فاکتور مدل D

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • کشور مبدا برند
  ایران
۱۲,۵۰۰ تومان

فرمژه جویل-1306

فرمژه‌ای که توسط برند بی‌یو تولید شده است دارای دو پد اضافی است که تا مدت‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. شرکت جویل یکی از برندهایی است که در زمینه‌ی تجهیزات آرایشی فعالیت می‌کند و تاکنون توانسته جایگاه خود را در بین مشتریان خود پیدا کند. استفاده مکرر از ریمل مژه‌های شما را بی‌حالت و بد فرم می‌کند، برای برگرداندن حالت اصلی مژه‌هایتان می‌توانید از فرمژه در کنار مواد گیاهی جهت پر کردن مژه استفاده کنید.

۱۵,۶۵۰ تومان

فرمژه کلیزنر مدل C2

برای داشتن مژه‌های حالت‌ دار، ریمل و فرمژه به شما کمک می‌ کنند اما قبل از استفاده از ریمل حتما مژه هایتان را حالت‌ دار کنید که این امر فقط با استفاده از فرمژه میسر می‌ شود. فرمژه کلیزنر یکی از بهترین انتخاب ها در بین مدل های مشابه می باشد. این محصول با دسته ارگونومیک به خوبی عمل می‌ کند و فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود.

۴۴,۰۰۰ تومان

فرمژه اس ای وی مدل EC0

برای داشتن مژه‌های حالت‌ دار، قبل از استفاده از ریمل حتما مژه هایتان را حالت‌ دار کنید که این کار فقط با استفاده از فرمژه میسر می‌ شود. این محصول با فوق العاده با کیفیت بالا و با دسته ارگونومیک و ساخته شده از استیل به خوبی عمل می‌ کند و فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند تا به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. رنگ طلایی فرمژه اس ای وی مدل EC03 زینت بخش لوازم آرایشی شماست و لذت آرایش شخصی شما را دو چندان خواهد نمود.

۴۷,۲۰۰ تومان

فرمژه مدل EC04

این محصول با کیفیت بالا و با دسته ارگونومیک و ساخته شده از استیل به خوبی عمل می‌ کند و فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند تا به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. انگشت شصت و اشاره به‌ راحتی روی دسته‌ این فرمژه قرار می‌ گیرند و با فشار دادن دسته‌ ها مژه‌ هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

۳۰,۰۰۰ تومان

فرمژه ورژن مدل AB106

استفاده از فر مژه ورژن باعث میشود چشم ها درشت تر وحالت مژه هایتان را زیباکند.داخل فر مژه ای ورژن یک پد اضافی قرار داده شده است. مژه های پائین را نباید فر کرد،چراکه پوست زیر چشم نازک است وممکن باعث آسیب به پوست شود. فر مژه را باید به صورت عمود نگه داشت وبه آرامی روی مژه ها فشار داد. فرکردن مژه یکی از بخشهای آرایش کردن است.

۴۱,۵۰۰ تومان

فرمژه تینگ مدل 4D

فرمژه های تینگ یک انتخاب ایده آل میباشد چون این فرمژه زا که محصولی جدید و بینظیر است به دلیل وزن و حجم بسیار کم و کوچک آن (قابلیت تا شوندگی دارد ) می توانید همیشه در کیف خود و همراه داشته باشید این محصول با توجه به ظاهر کوچک آن بسیار قدرتمند بوده و مژه های شما را با یک فشار کاملا فر خواهد نمود .

۱۹,۹۰۰ تومان

https://www.digikala.com/product/dkp-81698

شرکت جویل فرمژه مدل «GE1301» را با سه یدک اضافی تولید کرده است. شرکت جویل «Jewel» جزو یکی از برندهایی است که در زمینه‌ی تجهیزات آرایشی مربوط به صورت فعالیت می‌کند و تاکنون توانسته ابزارهایی را به بازار عرضه کند که نیاز مشتریان خود را سنجیده است. این محصول با دسته‌ی ارگونومیک به خوبی عمل می‌کند و فاصله‌ای بین مژه و پلک ایجاد می‌کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود.

۱۷,۰۰۰ تومان

https://www.digikala.com/product/dkp-651802

این محصول با داشتن دارای پد سیلیکونی نرم کمک به  پیچش یا حلقه زدن راحت تر مژه ها و داشتن مژه هایی بلند و حالت دار می شود که  آرزوی هر فردی بوده و به خصوص خانم هایی که تمایل به داشتن مژه های بلند و زیبا دارند. این محصول توسط آهن آنودایز شده به همراه دسته پلاستیکی نرم برای راحتی بیشتر کار کردن با این محصول تهیه شده است. اندازه تقریبی این محصول 11 سانتیمتر می باشد.  همچنین دارای فنر بزاس سهولت استاده می باشد

۱۷,۹۰۰ تومان

فرمژه فیشار

شخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • سایر توضیحات
  – دارای پد یدک
۱۲,۶۰۰ تومان

فرمژه جویل مدل GE-1305

شرکت جویل «Jewel» جزو یکی از برندهایی است که در زمینه‌ی تجهیزات آرایشی مربوط به صورت فعالیت می‌کند و تاکنون توانسته ابزارهایی را به بازار عرضه کند که نیاز مشتریان خود را سنجیده است. این محصول با دسته‌ی ارگونومیک به خوبی عمل می‌کند و فاصله‌ای بین مژه و پلک ایجاد می‌کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود

۴۶,۱۹۰ تومان

فرمژه مدل F0104

این فرمژه یکی از بهترین انتخاب ها در بین مدل های مشابه می باشد. این محصول با فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. انگشت شصت و اشاره به‌ راحتی داخل دسته‌ این فرمژه قرار می‌گیرند و با فشار دادن دسته‌ ها مژه‌ هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد

۳۶,۰۰۰ تومان

فرمژه گلدن فیشر مدل G1700

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • کشور مبدا برند
  چین
 • سایر توضیحات
  طراحی ارگونومیک
 • مناسب برای کاشت مزه
۲۶,۰۰۰ تومان

فرمژه زولینگن مدل fechi

فرمژه زولینگن با کیفیت عالی و بدنه استیل و دسته های پلاستیکی ابر و باد است. دارای یک پد اضافی است.

۱۷,۰۰۰ تومان

فرمژه حرفه‌ای آرت دکو کد 6611

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • کشور مبدا برند
  آلمان
۱۸۹,۰۰۰ تومان

دستگاه فرمژه برقی تاچ بیوتی مدل TB1118

دستگاه فرمژه برقی تاچ بیوتی مدلTB1118TOUCH BEAUTY HATED EYLASH CURLER TB1118                                               محصولی از شرکت TOUCH BEAUTY(تاچ بیوتی)فرمژه برقی تاچ بیوتیهمه ی خانم ها دوست دارند که چهره ای جذاب و جوان داشته باشند و یکی از راه های جذاب به نظر رسیدن فر کردن مژه ها می باشد. دستگاه فرمژه برقی تاچ بیوتی مدلTB1118 هیچ خطری را برای مژهای شما به وجود نمیاورد .داشتن مژه‌های بلند و فر باعث می‌شود چشمان شما بازتر و زیباتر شود چهره‌ای جوان و جذاب داشته باشد.

۸۴,۵۵۰ تومان

فرمژه برقی تاچ بیوتی مدل TB0726

دستگاه فرمژه برقی تاچ بیوتیاغلب خانم‌ها سعی می‌کنند با مژه مصنوعی و ریمل، مژهای خود را زیبا جلوه بدهند ولی جالب است بدانید که هیچ چیزی مثل فرمژه چشم‌ها را درشت‌تر و زیباتر جلوه نمی‌دهد.ما گاهی فراموش می‌کنیم که در کنار لوازم آرایشی خود نیاز به فرمژه  نیز داریم که به میزان برس‌های مختلف رژگونه و سایه چشم ضروری به نظر می‌رسد. البته طرز انتخاب یک فرمژه  مناسب و طرز استفاده از آن اهمیت بسیار زیادی دارد و طبیعی به نظر رسیدن زیبایی چشم مهم است.دستگاه فرمژه برقی تاچ بیوتی،یک محصول بسیار زیبا، جذاب و جدید برای فر کردن مژه هاست که بصورت حرارتی عمل کرده و با حرارت دادن به مژه ها به آن ها حالت می دهد.

۶۸,۴۰۰ تومان

فرمژه گلدن فیشر مدل G1

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • سایر توضیحات
  استیل ضدزنگ
 • طراحی ارگونومیک
۳۹,۹۰۰ تومان

فرمژه مدل F 0103

مشخصات کلی

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
۲۳,۰۰۰ تومان

فرمژه ویتالی مدل F302

فرمژه‌ ویتالی مدل «F302» دارای بدنه‌ی استیل و دسته‌ی ارگونومیک است.  فرمژه می تواند مژه‌ها را بلندتر، ضخیم‌تر و پرتر نشان دهد و در نهایت چشم‌ها درشت‌تر دیده می‌شود. این محصول با دسته‌ی ارگونومیک فاصله‌ای بین مژه و پلک ایجاد می‌کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. بعضی از خانم‌ها از ترس قرار گرفتن پوست پلک در زیر این نوع فرمژه‌ها از انجام آن هراس دارند اما با استفاده از روش درست استفاده فرمژه بسیار راحت در پشت پلک قرار می‌گیرد و با فشار دادن دسته‌ها مژه‌ها را فر خواهد کرد که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد. داشتن بدنه‌ی استیل به شما این امکان را خواهد داد تا در صورت تماس با آب اثری از زنگ‌زدگی را شاهد نخواهید بود.  با خرید این محصول در تعیین حالت چشمانتان نقش دارید.

۳۰,۰۰۰ تومان

فرمژه SEV مدل 6

این محصول دارای دسته‌ی ارگونومیک با رنگ قرمز است که به‌راحتی در دست قرار می‌کیرد و کاربرد آسانی دارد و فاصله‌ای که بین مژه و پلک ایجاد می‌کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نمی‌کند. فرمژه اگر به‌درستی روی مژه عمل کند باعث گیرا شدن و فر کردن مژه خواهد شد که نتیجه‌ی آن چشمانی نافذ خواهد داد. فرمژه اس ای وی مدل 60 با داشتن یک پد اضافی تا مدت زمان طولانی قابل استفاده خواهد بود و تاثیر استفاده از ان را روی مژه‌هایتان شاهد خواهید بود.

۳۲,۲۵۰ تومان

فرمژه بیوتی تولز مدل 009

. فرمژه بیوتی تولز محصولی تخصصی است که از فولاد ضد زنگ و با دقت و دوام بالا طوری طراحی شده است که بدون آسیب رساندن به پوست پلک شما به راحتی به مژه هایتان حالت میدهد . پد موجود در این محصول از ژل سیلیک غیر سمی ساخته شده که دارای خاصیت ارتجاعی و تحمل فوق العاده ای است که این قابلیت باعث میشود مژه هایتان به طور چشمگیری حالت دار شوند و ظاهری با چشمانی درشت و جذاب تر داشته باشید.

 

۸۱,۰۰۰ تومان

فرمژه فیشر مدل 7

فرمژه فیشر مدل 74302 یکی از بهترین انتخاب ها در بین مدل های مشابه میباشد. این محصول با دسته‌ی ارگونومیک به خوبی عمل می‌کند و فاصله‌ای بین مژه و پلک ایجاد می‌کند که به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. انگشت شصت و اشاره به‌راحتی داخل دسته‌ی این فرمژه قرار می‌گیرد و با فشار دادن دسته‌ها مژه‌هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد

۲۱,۹۰۰ تومان

فرمژه مدل T55

این محصول با کیفیت طوری طراحی شده است که فاصله ای بین مژه و پلک ایجاد می‌ کند تا به پوست پلکتان آسیب وارد نشود. دسته این فرمژه به گونه ای طراحی شده است که انگشت شصت و اشاره به‌راحتی داخل دسته‌ی این فرمژه قرار می‌گیرد و با فشار دادن دسته‌ها مژه‌هایی فر را شاهد خواهید بود که خود نیز از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

۲۶,۰۰۰ تومان

فرمژه جویل مدل G-1304

 • مشخصه اصلی
  فرمژه
 • کشور مبدا برند
  کره
۳۴,۹۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه